TECHNICKÉ ZARIADENIA BUDOV

O nás

 
Značka ENERGOTIP je špecializovaná na komplexné služby v oblasti technických zariadení budov, t.j. vzduchotechnické a klimatizačné systémy, zdroje tepla a rozvody vykurovania, zdravotechnika. 
Ponúkame komplexné služby: 
- projekčná činnosť 
- dodávka a montáž jednotlivých systémov 
- servis zariadení. 
 
Spoločnosti ENERGOTIP s.r.o. a ENERGOTIP REAL s.r.o., vznikli ako nástupcovia živnosti Ing. Martin Tipul - ENERGOTIP, ktorá bola založená v roku 2012.
 
Ing. Martin Tipul - konateľ spoločností
Projekcii a realizácii systémov TZB sa venujem od roku 2006, kedy som ako čerstvý absolvent TUKE v Košiciach, odboru TZB zo zameraním na vzduchotechniku, začal pôsobiť v košickej projekčnej kancelárii. 
Pretože som sa okrem projekcii chcel venovať aj realizácii, začal som vykonávať pozíciu projektového manažéra na stavbách v rámci celého Slovenska. 
Moje portfólio projekcií a realizácií zahŕňa okrem rezidenčných stavieb, aj stavby komerčné, kultúrne a priemyselné.
V roku 2012 som sa z rodinných dôvodov vrátil do Bardejova, kde som začal na základe živnosti ponúkať svoje služby v oblasti projekcie a poradenstva. 
Moji zákazníci si vyžiadali, aby som im to, čo som naprojektoval aj zrealizoval. Tak som do svojich služieb zákazníkom doplnil aj realizáciu všetkých projektovaných systémov TZB. 
Zrejme ako prvý v tomto regióne, som zákazníkom vysvetľoval výhody vetrania s rekuperáciou a následne tieto systémy aj realizoval.
Dnes, vďaka záujmu ľudí o moje služby, poctivej práci a serióznemu prístupu 
(či už z mojej strany, ale taktiež aj zo strany mojich zákazníkov), mám vybudovanú sieť kvalitných dodávateľov, potrebné technické vybavenie a odborne zdatný tím spolupracovníkov. 
 
ENERGOTIP s.r.o. / ENERGOTIP REAL s.r.o.
V našom portfóliu okrem rodinných domov nájdete aj priemyselné budovy, hotely a zariadenia pre ubytovanie, školské, stravovacie a pohostinské zariadenia, komerčné priestory a mnoho iného.
Naši zákazníci si cenia najmä fakt, že celý postup investičného zámeru, od návrhu až po prevádzku, riešia s jedným človekom. Výhoda je taktiež to, že ako projekčná a zároveň aj ako realizačná spoločnosť zodpovedáme za správnu a najmä hospodárnu prevádzku daného zariadenia. Z hľadiska koordinácie výstavby a vzájomných prepojení jednotlivých zariadení je pre investora výhodné mať jedného dodávateľa všetkých systémov TZB.
 
Oblasť pôsobenia:
- z dôvodu rýchlej dostupnosti, preferujeme najmä Prešovský kraj a oblasť Košíc. 
 
Ak sa rozhodnete využiť naše služby, budeme veľmi radi. 
Určite budete spokojný nielen s cenou, ale hlavne kvalitou vykonanej práce.
Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku a prajeme Vám veľa úspechov pri realizácii Vášho stavebného zámeru.

Kontakt

ENERGOTIP s.r.o. ; ENERGOTIP REAL s.r.o.

energotip@centrum.sk

Poštárka 1583/103
Bardejov
085 01

Prevádzka:
Mičkova č.3162
(areál pneuservisu Milend)
Bardejov 085 01

0949 646 001

Vyhľadávanie

© 2012 Všetky práva vyhradené.

Vytvorené službou Webnode